W czym możemy Tobie pomóc?

Pracownia projektowa FreshR to zespół projektantów, kierowany przez Barbarę Rakoczy i Annę Rakoczy – doświadczonych architektów, oraz managera Karola Jurczyka.

Nasze wieloletnie doświadczenie łączymy ze świeżym podejściem - zarówno do nowych technologii, jak i tradycyjnych metod planowania przestrzeni.

Nasza bogata oferta sprawi, że bez względu na to, czy chcesz urządzić swoje pierwsze mieszkanie, czy wybudować nowoczesny dom idealnie dopasowany do środowiska i otoczenia - pomożemy zrealizować Twoje marzenia.

czytaj więcej

Masz pytania? Nie czekaj, zadzwoń! +48 601 262 135

Dalej
 • Aranżacje wnętrz

  Aranżacje wnętrz

  Kupujesz swoje pierwsze mieszkanie?

  Zmieniła się Twoja sytuacja rodzinna?

  Uważasz, że nadszedł czas na zmianę w lokalu, w którym mieszkasz?

  Zastanawiasz się jak zaaranżować swoje cztery kąty, aby jak najlepiej spełniały Twoje potrzeby?

  Projekt funkcjonalny wnętrza uwzględnia zwykle co najmniej 3 propozycje ustawienia ścian i  wyposażenia – w postaci rzutów wraz z umeblowaniem i opisem. Spośród propozycji wspólnie wybieramy jedną koncepcję, którą dopracujemy uwzględniając Twoje uwagi.

  Projekt aranżacji wnętrz stanowi doskonały punkt wyjścia do samodzielnej pracy nad stylistyką Twojego wnętrza. Dzięki rysunkom technicznym może być również narzędziem ułatwiającym pracę ekipy budowlanej. Znajdziesz w nim propozycje ustawienia ścian, rozmieszczenia mebli, organizacji kuchni oraz łazienki.

  Przyślij nam rzut twojego mieszkania, opisz swoją sytuację. Żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.

  Dopasujemy mieszkanie tak, aby jak najlepiej spełniało potrzeby Twoje i Twoich bliskich.

 • Feng-Shui

  Feng-Shui

  Czy czujesz, że pozostajesz w stałej interakcji z tym, co Cię otacza?

  Zauważasz, jak przestrzeń wpływa na Twoje samopoczucie?

  Miejsce zachowuje się jak żywa istota. W sytuacji idealnej jest Twoim sprzymierzeńcem. Jeśli planujesz przeprowadzkę, remont, zmianę lokalizacji firmy, lub czujesz, że mimo wkładanego w działania serca i wysiłku, sprawy nie układają się dobrze – warto zbadać otoczenie pod względem feng shui.

  Feng shui to filozofia o cechach nauki i sztuki zarazem, która narodziła się w Chinach, a jej początki sięgają kilku tysięcy lat wstecz. Dysponuje narzędziami umożliwiającymi wykorzystanie Twojego otoczenia do wspierania Ciebie i Twoich działań, zasobów, zdrowia, pozwala na zdefiniowanie i uniknięcie zagrożeń.

  Dzieje się tak przez Twoje świadome uczestnictwo w kształtowaniu przestrzeni.

  W zależności od Twoich potrzeb opracujemy:

  • analizę feng shui – dotyczącą mieszkania, domu, firmy, określonego terenu, której finałem jest raport – kompleksowe, wnikliwe, indywidualne opracowanie, badające sytuację na wielu płaszczyznach. Wymagana jest obecność konsultanta w badanym miejscu i osobisty kontakt z klientem,
  • analizę feng shui z rocznym abonamentem – oprócz analizy-bazy, produkt zakłada kontrolę aspektów czasowych co 2-3 miesiące z doborem potrzebnych środków zaradczych – remediów (np. korekta umeblowania, kolorystyki, dekoracji),
  • porady feng shui- dotyczą pracy z formą-przestrzenią, pojedynczych zagadnień bez wnikania w głębsze aspekty. Przygotowywane są wtedy, kiedy brak potrzeby lub środków finansowych na opracowanie kompleksowe. Przykładowe tematy:
   • wybór lokalizacji łóżka lub miejsca do pracy w pomieszczeniu,
   • propozycja przemeblowania,
   • wybór właściwszego, z punktu widzenia formy, projektu domu gotowego z kilku proponowanych.

  Pomożemy stworzyć harmonię w otaczającej Cię przestrzeni.