Przestronne mieszkanie dla dwojga – 70 m2

Mieszkanie, zakupione od dewelopera wydawało się dla dwójki dorosłych idealne! Posiadało dwie sypialnię, w miarę wygodną łazienkę, duży salon z aneksem kuchennym, oddzielne WC oraz dwa balkony. Duże, przestrzenne, ponad 70 m2.
Jak zlecono mi wykonanie aranżacji z umeblowaniem to powoli okazywało się, że owszem, dwie sypialnie są, ale trudno w nich ustawić łóżka. Że w łazience lepiej aby nie było pralki. Nie było miejsca na duże szafy bądź garderobę. Nie było też miejsca na kąt do pracy czy swobodne oglądanie TV bo właściciele mieszkania nie chcieli w salonie.
To co zostało zaproponowane pokazało zupełnie inne możliwości. Przesunięcie ścian między sypialniami spowodowało, że miejsce do spania stało się wygodne i pomieściło duże szafy. Zmiana układu ścian przy wejściu pozwoliła zostawić szafę przy przy drzwiach ale udało się wykroić jeszcze małą pralnię dostępną z łazienki, a która spokojnie pomieści pralkę oraz szafki i półki na ręczniki czy papier toaletowy.
Salon zmieścił wielki stół dla gości, dużą kanapę, a kuchnia została rozplanowana tak aby jeszcze w części kuchennej można było zjeść szybkie śniadanie.
Na przykładzie tego mieszkania można powiedzieć, że przemyślana „kosmetyka” zmieniła zupełnie funkcję, a co za tym idzie standard życia mieszkańców.

  • mieszkanie-wandy-zygmunta-vr
  • mieszkanie-wandy-zygmunta-v1
  • mieszkanie-wandy-zygmunta-v0
Poprzedni Nastepny