Wygodne mieszkanie dla dwojga – 58 m2

Duże, jasne mieszkanie o powierzchni niemal 60 m2, ogromnymi oknami z przepięknym widokiem.

Nowy właściciel chciał aby mieszkanie było jak najjaśniejsze, a jednocześnie pozwalało na stworzenie intymnej sypialni. Ze względu na nowoczesny, reprezentacyjny styl wykończenia, w miarę mołżiwości należało ukryć funkcje gospodarcze (spiżarnia, pralnia).

Po wstępnych ustaleniach i opracowaniu dwóch wersji

Ostatecznie zrealizowana została koncepcja najlepiej uwzględniająca oczekiwania nowego właściciela.

 • wersja 1

  mdd-v1

  wariant drugi mieszkania powstał z nastawieniem: jak największa część dzienna. nie ma więc spiżarni, w kuchni za to jest więcej szafek. jest też barek, wygodny stół. przy sypialni znajduje się naprawdę duża garderoba, która w przyszłości może być schowek na zabawki dziecka. Łazienka jest duża z wanną. Łazience jest też pralka. miejsce do pracy przy komputerze zmieściło się w salonie.

 • wersja 2

  mdd-v2

  wariant trzeci funkcjonalnie zbliżony jest do pierwszego z tą różnicą, że łazienka mieści wannę, spiżarnia – schowek ma inny układ, przez co i strefa wejściowa z szafą jest inaczej rozwiązana oraz i kształt kuchni jest zmieniony. sypialnia jest wydzielona ścianą z pozostawionymi otworami na wejścia do niej z możliwością kiedyś wymknięcia całego pomieszczenia gdy w rodzinie miałoby być dziecko. miejsce do pracy, w tym wariancie, znajduje się w sypialni. jest też garderoba dostępna z sypialni oraz mała pralnia.

 • wersja 3

  mdd-v3
 • standard deweloperski

  mdd-v0
Poprzedni Nastepny