Dodajemy sypialnię – 41 m2

Mieszkanie o układzie typowej kawalerki. Oddzielna kuchnia o powierzchni niemal 10m2 oraz wygodny salon, prawie 20m2 powierzchni.

Nowej właścicielce nie przypadł do gustu zaproponowany przez dewelopera projekt z długą wąską kuchnią. Zależało jej przede wszystkim na wyodrębnieniu dodatkowego pomieszczenia/pokoju w którym mogłaby urządzić przytulną sypialnię.

Po wstępnych konsultacjach przygotowaliśmy dwie wersje aranżacji:

 • wariant 1

  dds-v1

  to wariant, w którym wszystkie pomieszczenia są doświetlone bezpośrednio (z wyjątkiem łazienki i przedpokoju oczywiście). udało się nawet z doświetleniem kuchni poprzez obniżenie z pełnej wysokości ściany dzielącej sypialnię i kuchnię. mimo to została wydzielona sypialnia, w niej też znajduje się duża szafa. mamy pokój z aneksem kuchennym, w którym jest stół dla 4 osób. zmieściło się też wygodne miejsce do pracy. zmieniony też został układ sprzętów w łazience, doprojektowany bidet, wanna zmieniła kształt…

 • wariant 2

  dds-v2

  w wariancie tym zmniejszona została łazienka, zamiast wanny znajduje się w niej prysznic i dzięki temu udało się wygospodarować garderobę przy sypialni. w tym układzie miejsce do pracy znajduje się w sypialni. część dzienna z aneksem kuchennym mieści wszystko co potrzebne: wygodną sofę, duży stół, optymalną kuchnię. w ścianie wydzielającej sypialnię zaproponowano przeszklenie albo otwór aby poprzez niego doświetlać też salon. rozwiązanie takie pozwoli wnętrzu nadać bardzo nowoczesny charakter oraz pozwoli na odbiór przestrzeni mocno doświetlonej światłem dziennym.

 • standard deweloperski

  dds-v0

  projekt aranżacji przygotowany w ofercie dewelopera

Poprzedni Nastepny